ד"ר אנאבלה שקד - הורות מכינה לחיים

הורות מכינה לחיים – הקורס המלא

נגן וידאו

הורות מכינה לחיים – הקורס המלא

  • ד“ר אנאבלה שקד
  • הדרכת הורים
  • 12 שיעורים
  • 3 שעות
  • 389 ₪

למה?

הילדות היא המכינה לחיים, והמטרה של ההורות לעזור לילדים לפתח את התכונות, הכלים, המיומנויות וההרגלים שיעזרו להם להתמודד בצורה מיטבית עם מה שהחיים יביאו.

איך?

קורס זה מהווה מדריך מקיף כיצד לגדל ילדים עם חוסן נפשי, שיודעים לשתף פעולה, וביחסים טובים. מסע של למידה מרתק על פי אדלר ודרייקורס, מפי אנאבלה שקד.

כמה?

12 שיעורים המכילים 12 סרטונים באורך ממוצע של 15 דק' כל סרטון. סה"כ כ-3 שעות של תוכן ממוקד שמלווה בעזרי למידה ומגוון המחשות.

לשם מה?

קורס "הורות מכינה לחיים" מהווה בסיס להורות דמוקרטית, המטפחת חוסן נפשי אצל הילדים ויוצרת סביבה בה ילדינו נהנים מהמשאבים שסובבים אותם ומפיקים מהם את המיטב. הורות שיש בה גבולות שנקבעים בהתאם לצרכי המציאות ובהתחשבות ברצונות ובצרכים של כל בני המשפחה.

נגן וידאו

המרצה

ד“ר אנאבלה שקד - מומחית בהדרכת הורים

מרצה בכירה במכון אדלר, מטפלת אדלריאנית בהבעה ויצירה ומדריכה בכירה, עוסקת מעל עשרים וחמש שנים בהדרכת הורים באמצעות ייעוץ פרטני, קבוצות הורים והרצאות – ברחבי כל העולם. אנאבלה ייסדה את בית הספר לפסיכותרפיה במכון אדלר ומרצה בו, הייתה שותפה לייסוד שני בתי ספר לאימון, אחד בארץ ואחד בינלאומי, והיא מרצה במסלול לתואר שני בייעוץ אדלריאני באוניברסיטת בלנקרנה מברצלונה.

החזון שלה הוא לעזור להורים לגדל ילדים בעלי מסוגלות עצמית גבוהה, שתהיה להם יכולת לאהוב וליצור, שיגשימו את הפוטנציאל שלהם וייצרו לעצמם משמעות באמצעות תרומה לחברה, ביחסים טובים והדדיים. את כל זה היא מבקשת לעשות באמצעות הגישה להורות דמוקרטית של אלפרד אדלר ורודולף דרייקורס.

נגן וידאו
המחיר – 389 ₪
(במקום 799 ₪)

יש לך שאלה?

נשמח לחזור אליך