ד"ר אנאבלה שקד - הורות מכינה לחיים

מסכים, אוכל וכסף – תכל’ס

נגן וידאו

מסכים, אוכל וכסף – תכל’ס

  • ד“ר אנאבלה שקד
  • הדרכת הורים
  • 5 שיעורים
  • 75 דקות
  • 149 ₪

למה?

לאורך היום הורים מתמודדים עם אין סוף משימות, בעיות ואתגרים. במקביל ישנה משמעות עליונה לחינוך בנושאים יומיומיים וחשובים ביותר: מסכים, אכילה וכסף.

איך?

ביחידת הלימוד הזו נלמד מה אנחנו יכולים לעשות מול השתלטות המסכים על היבטים הולכים וגדלים של עולמנו, כיצד ללמד ילדים ליהנות מאכילה תוך הקשבה לגוף, וכיצד אכילה קשורה לדימוי הגוף. כמו כן, נלמד מהו חינוך כלכלי, ואיך לנהל את הרצונות והמשאלות שלנו, מול המשאבים שהם תמיד מוגבלים.

כמה?

5 שיעורים המכילים 5 סרטונים באורך ממוצע של 15 דק’ כל סרטון, 75 דק’ של תוכן ממוקד שמלווה בעזרי למידה ומגוון המחשות.

לשם מה?

ליצור סביבה שבה ילדינו נהנים מהמשאבים שסובבים אותם ומפיקים מהם את המיטב ויחד עם זאת נשמרים מההיבטים המזיקים של כל אלה, כשהם מוגזמים.

נגן וידאו

המרצה

ד“ר אנאבלה שקד - מומחית בהדרכת הורים

מרצה בכירה במכון אדלר, מטפלת אדלריאנית בהבעה ויצירה ומדריכה בכירה, עוסקת מעל עשרים וחמש שנים בהדרכת הורים באמצעות ייעוץ פרטני, קבוצות הורים והרצאות – ברחבי כל העולם. אנאבלה ייסדה את בית הספר לפסיכותרפיה במכון אדלר ומרצה בו, הייתה שותפה לייסוד שני בתי ספר לאימון, אחד בארץ ואחד בינלאומי, והיא מרצה במסלול לתואר שני בייעוץ אדלריאני באוניברסיטת בלנקרנה מברצלונה.

החזון שלה הוא לעזור להורים לגדל ילדים בעלי מסוגלות עצמית גבוהה, שתהיה להם יכולת לאהוב וליצור, שיגשימו את הפוטנציאל שלהם וייצרו לעצמם משמעות באמצעות תרומה לחברה, ביחסים טובים והדדיים. את כל זה היא מבקשת לעשות באמצעות הגישה להורות דמוקרטית של אלפרד אדלר ורודולף דרייקורס.

נגן וידאו
המחיר – 149 ₪
(במקום 289 ₪)

מעוניינים לרכוש את הקורס המלא?

הורות מכינה לחיים – שילוב בין מידע מעמיק ורלוונטי לכלים מעשיים ותוכנית עבודה, תהווה עבורכם מדריך מקיף כיצד לגדל ילדים עם חוסן נפשי, שיודעים לשתף פעולה, ונעשה את זה ביחסים טובים.

מחיר מבצע מיוחד – 389 ₪ בלבד
(במקום 799 ₪)

יש לך שאלה?

נשמח לחזור אליך