ד"ר אנאבלה שקד - הורות מכינה לחיים

מה עושה הורה אפקטיבי? 3 המשימות החשובות בהורות

נגן וידאו

מה עושה הורה אפקטיבי? 3 המשימות החשובות בהורות

  • ד“ר אנאבלה שקד
  • הדרכת הורים
  • 5 שיעורים
  • 75 דקות
  • 149 ₪

למה?

הילדות היא המכינה לחיים, והמטרה של ההורות לעזור לילדים לפתח את התכונות, הכלים, המיומנויות וההרגלים שיעזרו להם להתמודד בצורה מיטבית אם מה שהחיים יביאו.

איך?

ביחידת הלימוד הזו אציג בפניכם את שלושת המשימות המרכזיות של הורים. הראשונה היא לפתח בילדים תחושת שייכות וערך, השנייה לטפח את התחושה החברתית של הילדים, השלישית היא לאמן את הילדים לשיתוף פעולה.

כמה?

5 שיעורים המכילים 5 סרטונים באורך ממוצע של 15 דק’ כל סרטון, 75 דק’ של תוכן ממוקד שמלווה בעזרי למידה ומגוון המחשות.

לשם מה?

שלושת המשימות יחד מהוות בסיס להורות דמוקרטית, הורות שיש בה גבולות שנקבעים בהתאם לצרכי המציאות ובהתחשבות ברצונות ובצרכים של כל בני המשפחה. זו הורות שבה המעשים שלנו מיישמים את גבולות והמילים הן מכילות ואוהבות.

נגן וידאו

המרצה

ד“ר אנאבלה שקד - מומחית בהדרכת הורים

ד”ר אנאבלה שקד היא מרצה בכירה במכון אדלר, מטפלת אדלריאנית בהבעה ויצירה ומדריכה בכירה, עוסקת מעל עשרים וחמש שנים בהדרכת הורים באמצעות ייעוץ פרטני, קבוצות הורים והרצאות – ברחבי כל העולם. אנאבלה ייסדה את בית הספר לפסיכותרפיה במכון אדלר ומרצה בו, הייתה שותפה לייסוד שני בתי ספר לאימון, אחד בארץ ואחד בינלאומי, והיא מרצה במסלול לתואר שני בייעוץ אדלריאני באוניברסיטת בלנקרנה מברצלונה.

החזון שלה הוא לעזור להורים לגדל ילדים בעלי מסוגלות עצמית גבוהה, שתהיה להם יכולת לאהוב וליצור, שיגשימו את הפוטנציאל שלהם וייצרו לעצמם משמעות באמצעות תרומה לחברה, ביחסים טובים והדדיים. את כל זה היא מבקשת לעשות באמצעות הגישה להורות דמוקרטית של אלפרד אדלר ורודולף דרייקורס.

נגן וידאו
המחיר – 149 ₪
(במקום 289 ₪)

מעוניינים לרכוש את הקורס המלא?

הורות מכינה לחיים – שילוב בין מידע מעמיק ורלוונטי לכלים מעשיים ותוכנית עבודה, תהווה עבורכם מדריך מקיף כיצד לגדל ילדים עם חוסן נפשי, שיודעים לשתף פעולה, ונעשה את זה ביחסים טובים.

מחיר מבצע מיוחד – 389 ₪ בלבד
(במקום 799 ₪)

יש לך שאלה?

נשמח לחזור אליך